You are viewing the results for Ylivieska Cup 2019. View the current results for Ylivieska Cup 2020 here.

List of registered teams

Club Team name Category
Ajax Sarkkiranta Real Pojat 2008 (P11)
Ajax Sarkkiranta Barca Pojat 2008 (P11)
EU Pojat 2010 (P9)
FC-92 Pojat 2011/12 (P8)
FC-92 Pojat 2010 (P9)
FC-92 Mustat Pojat 2009 (P10)
FC-92 Punaiset Pojat 2009 (P10)
FC-92 Pojat 2008 (P11)
FC-92 Tytöt 2010/11 (T8/9)
FC-92 Tytöt 2008 (T11)
FC Raahe Pojat 2008 (P11)
FC Raahe Valkoinen Tytöt 2010/11 (T8/9)
FC Raahe Musta Tytöt 2010/11 (T8/9)
FC Raahe Punainen Tytöt 2010/11 (T8/9)
FC Ylivieska Keltamusta Pojat 2011/12 (P8)
FC Ylivieska Keltainen Pojat 2011/12 (P8)
FC Ylivieska Punainen Pojat 2011/12 (P8)
FC Ylivieska Musta Pojat 2011/12 (P8)
FC Ylivieska Keltainen Pojat 2010 (P9)
FC Ylivieska Punainen Pojat 2010 (P9)
FC Ylivieska Musta Pojat 2010 (P9)
FC Ylivieska Musta Pojat 2009 (P10)
FC Ylivieska Keltainen Pojat 2009 (P10)
FC Ylivieska PSG Pojat 2008 (P11)
FC Ylivieska Celtic Pojat 2008 (P11)
FC Ylivieska Rangers Pojat 2008 (P11)
FC Ylivieska Tytöt Allstars Pojat 2008 (P11)
FC Ylivieska Prinsessat Tytöt 2010/11 (T8/9)
FC Ylivieska Keltainen Tytöt 2010/11 (T8/9)
FC Ylivieska Musta Tytöt 2010/11 (T8/9)
FC Ylivieska Tytöt 2009 (T10)
FC Ylivieska Tytöt 2008 (T11)
GBK punainen Pojat 2011/12 (P8)
GBK P12 punainen Pojat 2011/12 (P8)
GBK valkoinen Pojat 2011/12 (P8)
GBK P12 valkoinen Pojat 2011/12 (P8)
GBK Tytöt 2009 (T10)
GBK Tytöt 2008 (T11)
Haapajärven Kiilat Pojat 2010 (P9)
Haapajärven Kiilat T09 Pojat 2010 (P9)
Haapajärven Kiilat Pojat 2009 (P10)
Haapajärven Kiilat Tytöt 2009 (T10)
Haukiputaan Pallo T2011 Tytöt 2010/11 (T8/9)
Haukiputaan Pallo Vihreä Tytöt 2010/11 (T8/9)
Haukiputaan Pallo Keltainen Tytöt 2010/11 (T8/9)
HauPa Vihreä Pojat 2009 (P10)
HauPa Keltainen Pojat 2009 (P10)
HauPa Keltainen Pojat 2008 (P11)
HauPa Vihreä Pojat 2008 (P11)
HauPa Tytöt 2009 (T10)
HauPa Tytöt 2008 (T11)
IK Myran Pojat 2009 (P10)
IK Myran Tytöt 2010/11 (T8/9)
Kajaanin Haka Keltainen Pojat 2010 (P9)
Kajaanin Haka Musta Pojat 2010 (P9)
Kalajoen Pallo Pojat 2011/12 (P8)
Kalajoen Pallo Pojat 2011/12 (P8)
Kalajoen Pallo Tytöt 2009 (T10)
Kalajoen Pallo Tytöt 2008 (T11)
Kannuksen Ura Jalkkisnaperot Pojat 2011/12 (P8)
Kannuksen Ura Pojat 2010 (P9)
Kokkolan Pallo-Veikot Valkoinen Pojat 2009 (P10)
Kokkolan Pallo-Veikot Vihreä Pojat 2009 (P10)
Kokkolan Pallo-Veikot Keltainen Pojat 2009 (P10)
K-Pallo Oranssi Pojat 2010 (P9)
K-Pallo Valkoinen Pojat 2010 (P9)
K-Pallo Pojat 2009 (P10)
K-Pallo Pojat 2008 (P11)
KPV musta Pojat 2011/12 (P8)
KPV vihreä Pojat 2011/12 (P8)
KPV valkoinen Pojat 2011/12 (P8)
KPV Tytöt 2009 (T10)
KP-V Pojat 2009 (P10)
Kälviän Tarmo Pojat 2008 (P11)
Limingan Pallokarhut Pojat 2009 (P10)
Lohtajan Veikot Sininen Tytöt 2010/11 (T8/9)
Lohtajan Veikot Valkoinen Tytöt 2010/11 (T8/9)
Lohtajan Veikot Tytöt 2008 (T11)
OTP Valkoinen Pojat 2009 (P10)
OTP Punainen Pojat 2009 (P10)
OTP 10 valkoinen Pojat 2010 (P9)
OTP 10 punainen Pojat 2010 (P9)
Oulaisten Huima Pojat 2009 (P10)
Oulaisten Huima Tytöt 2010/11 (T8/9)
Oulun Harrastefutis Tytöt 2010/11 (T8/9)
Oulun Harrastefutis Turkoosi Tytöt 2009 (T10)
Oulunsalon Pallo Valkoinen Pojat 2009 (P10)
Oulunsalon Pallo Sininen Pojat 2009 (P10)
Oulunsalon Pallo Pojat 2008 (P11)
Pyhäjärven Pohti Pojat 2008 (P11)
Seinäjoen Mimmiliiga Tytöt 2009 (T10)
Suomussalmen Palloseura Pojat 2009 (P10)
Suomussalmen Palloseura Pojat 2008 (P11)
Toholammin Urheilijat Pojat 2010 (P9)